FANDOM


Dizzy sketch

To jest szkic artykułu.

Potrzebujemy twojej pomocy przy edycji tego artykułu. Rozwiń treść i opisy, dodaj linki, wgraj ilustracje.

Target Renegade chodzona bijatyka w rodzaju znanego z Nintendo Double Dragon, poza Commodore 64 wydana również na inne ośmiobitowe komputery i konsolę NES. Schemat rozgrywki był tu identyczny jak w innych grach tego typu – gracz wcielał się w wojownika, który przemieszczając się w prawą stronę ekranu wdawał się w walkę wręcz z kolejnymi grupami wrogów. Główny bohater znany był tu wyłącznie z ksywy „Renegade”, a celem jego życia było zemszczenie się na lokalnym władcy podziemia za śmierć jego brata. Kto potrzebował bardziej złożonej fabuły?

Gra w swojej pierwotnej wersji przeznaczona była do rozgrywki kooperacyjnej dla dwóch graczy, niestety wydanie na Commodore 64 pozbawione było tej opcji. Właścicielom tego komputera pozostawała więc samotna zemsta.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki