FANDOM


Seria gier oparta na filmie o tym samym tytule. Gry wydawane były na różne platformy, i posiadały bardzo różne gameplay'e - od chodzonych strzelanek z widokiem z góry, do gier podobnych do Operation Wolf. Poszczególne gry różniły się także liczbą misji w zależności od platformy.

Rambo III - 1988 - Ocean Software Ltd.

W grach chodzonych gracz sterował postacią Rambo, wykonując zadania w kompleksie opanowanym przez wrogich żołnierzy. Miał do dyspozycji szereg rodzajów broni, takich jak nóż, karabin maszynowy czy łuk ze strzałami z przymocowanym ładunkiem wybuchowym. Misje w grze miały różne cele, takie jak znalezienie wyjścia z kompleksu, uwolnienie zakładników czy zniszczenie wrogich zapasów amunicji. Na gracza czekały także liczne pułapki, takie jak wybuchające skrzynie, uruchamiające alarm przyciągający wartowników.

Gameplay Edytuj

Rambo III Commodore 64 Level 103:28

Rambo III Commodore 64 Level 1

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki