FANDOM


Dizzy sketch

To jest szkic artykułu.

Potrzebujemy twojej pomocy przy edycji tego artykułu. Rozwiń treść i opisy, dodaj linki, wgraj ilustracje.
Cabalc64

Gra Cabal

Cabal - Playthrough Arcade Completed - no lifes lost - 1coin23:44

Cabal - Playthrough Arcade Completed - no lifes lost - 1coin

Cabal w założeniach był bardzo podobny do innych tytułów, w których wcielaliśmy się w żołnierzy czy też komandosów. Zadaniem gracza było tu zniszczenie kilku baz wroga jako samotny komandos, eliminujący hordy stających na jego drodze przeciwników.

Jednocześnie jednak gra była bardzo innowacyjna, w dużej mierze dzięki sposobowi przedstawiania akcji. Postać sterowana przez gracza umieszczona była na dole ekranu, a otoczenie i przeciwnicy znajdowali się przed nią w perspektywie, przywodzącej na myśl współczesne gry 3D. Ze względu na ograniczenia technologiczne gracz nie mógł się przemieszczać do przodu samodzielnie, a jego rola ograniczała się do strzelania do wrogów i unikania ich pocisków. O tym kiedy komandos mógł przemieścić się do przodu decydowała już sama gra.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki